Yörükoğlu Metal

YÖRÜKOĞLU METAL tehlikeli ve tehlikesiz hurda ve atıklarınızı,atık mevzuatlarına uygun şekilde alan çevre bakanlığı tarafından gerekli lisanslara ve izinlere sahip, yetkilendirilmiş, bünyesinde çevre mühendisleri dahil olmak üzere mühendis kadrosu ile hizmet veren köklü ve güvenilir bir firmadır.Neden Biz?

Yörükson bünyesinde bulundurduğu mühendis kadrosuyla FABRİKANIZIN ATIK YÖNETİMİNE uygun bir şekilde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı atık mevzuatlarına göre sizinle koordineli çalışarak hurdalarınızı EN İYİ FİYATTAN alır.


Sertifikalarımız

Bizim İşimiz

METALLERİN İŞLENMESİ,TOPLANMASI SATIN ALINMASI VE SATILMASI.

YÖRÜKOĞLU METAL,DEMİR VE DEMİRDIŞI metallerin toplanması,ayrıştırılması,işlenmesi satın alınması ve satılması konusunda 60 yıllık bir tecrübeye sahiptir.

Demir ve Demirdışı metalleri topluyor,çok hassas bir şekilde ayırıyor ve verimli bir şekilde işliyoruz.

AMACIMIZ, çevrenin korunması, gelecek nesillere daha temiz bir yaşam sunulması için atıkların çevre mevzuatına uygun bir şekilde geri dönüşümü gerçekleştirilirken katkı sahibi olmaktır.

HEDEFİMİZ,geri dönüşüm sektörüne farklı bir bakış açısı katmak,atıklarının değerlendirilmesi ve taşınması için bizimle çalışan firmaların atık malzemelerde çözüm ortağı olmak bunu yaparken teknolojiyi takip ederek makine parkımızı genişleterek daha iyi hizmet vermektir.


Hizmetlerimiz

Fiyatlandırma

YÖRÜKOĞLU METAL her günün başlangıcında LONDRA METAL BORSASI’na bağlı olarak en güncel ve en iyi fiyatı size sunar.VE ÖDEMENİZİ PEŞİN YAPAR.

Metal bize ulaştığında önce kalitesine göre sıralarız çalışanlarımız spektrometre kullanarak metalleri ayrıştırır ve gruplar. Gerekirse parça metalleri presler,talaşları briket haline getirerek taşınabilirliğini kolaylaştırırız.


Fiyat Alın!Ne Satıyoruz?

Her tür ve durumdaki demir ve demir dışı hurda metal hammade ve yarı mamul.